Series
Ratings
86
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DevsRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 3.0
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 2.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 0.5
The X-FilesRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 3.5