Titles you rated
My GirlRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Righteous LoveRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5