Movies
Ratings
519
FridaRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
FameRated ★ 3.5
Un + uneRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0