Titles you rated
RevelationRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The NetRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5