Titles you rated
CJ7Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.5
RampantRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PunisherRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0