Movies
Ratings
365
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0