Titles you rated
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0