Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
I, TonyaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0