Titles you rated
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
IRISRated ★ 1.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0