Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 1.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Quiet OnesRated ★ 1.5
Mirrors 2Rated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 5.0
GabiRated ★ 3.5