Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Hard EightRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
BorderRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Far from HeavenRated ★ 4.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The SeagullRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0