Movies
Ratings
887
ParasiteRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Someone GreatRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 2.0
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0