Movies
Ratings
311
Don't Look UpRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0