Titles you rated
I Live AloneRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 0.5