Movies
Ratings
351
Day of the DeadRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0