Movies
Ratings
21
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
RedactedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0