Movies
Ratings
33
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0