Movies
Ratings
411
Horton Hears a Who!Rated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Treasure PlanetRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0