Movies
Ratings
71
MidsommarRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 1.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0