Titles you rated
The HuntressesRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
White NightsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0