Titles you rated
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mis-PresidentRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Night BeforeRated ★ 1.5
CarolRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
NerudaRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0