Movies
Ratings
159
PrisonersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0