Titles you rated
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0