Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
Top StarRated ★ 1.5
AdoreRated ★ 2.0