Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5