Series
Ratings
86
And Just Like That... Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0