Titles you rated
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0