Titles you rated
Air CityRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Winter BirdRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
The 101st ProposalRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5