Movies
Ratings
229
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Hail the JudgeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0