Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0