Movies
Ratings
140
Man on FireRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0