Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0