Series
Ratings
98
Princess HoursRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0