Movies
Ratings
688
Honest CandidateRated ★ 3.5
RampantRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5