Titles you rated
King KongRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0