Titles you rated
Fashion KingRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 1.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0