Movies
Ratings
223
Nowhere to HideRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0