Titles you rated
The PianistRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0