Titles you rated
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0