Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
OnwardRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0