Series
Ratings
30
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5