Movies
Ratings
86
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0