Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0