Movies
Ratings
965
SinnersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.5