Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Conversation with the SunRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0