Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0