Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0