Movies
Ratings
127
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 1.0
City of GodRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0