Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Mystery TrainRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0