Titles you rated
Long VacationRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0